Mar
marrita
Mar·Мама дочки (2 года)

Книги про садик?

Книги про горшок?

Какие порекомендуете?

51

Комментарии

solnse89
Solnse·Мама дочки (2 года)

Супер!!!

Мега вдячна!

Нравится Ответить
solnse89
Solnse·Мама дочки (2 года)

Дочке 2.7,можете теперь по опыту и мне посоветовать:

Книги про горшок,садик,пожалуйста?

Нравится Ответить
marrita
Mar·Мама дочки (4 года)

Привчити до горщика дитину мені допомогла книжечка Галини Буділової «Королівна Мартуся та її горщик». Мою малу затягла гра з цієї книжечки, де кожен самостійний похід відмічався наліпкою

З садочком знайомила дитину по книжці Світлани Ройз «Я сьогодні йду в садок». Зараз думаю, що дитина тоді мало що зрозуміла з цієї книжки і тепер я б спробувала щось простіше

Нравится Ответить
solnse89
Solnse·Мама дочки (2 года)

@marrita а скільки мінімально на тиждень трусів купляти,не пам'ятаєте?

Нравится Ответить
marrita
Mar·Мама дочки (4 года)

@solnse89, в нас склалось з мінімальною кількістю аварій (десь одна на день і то не щодня)

Трусиків було 5-6 штук у нас на той період. Купіть десь так само на початок, якщо буде мало, докупите ще

На сни (денний і нічний) і прогулянку моя дитина була в памперсі. Коли я побачила більш-менш стабільний результат, то стала вдягати трусики і на прогулянку

Ще вам може стати у нагоді розкладний дорожній горщик. Написано, що він одноразовий, та в мене він роки півтора працював 😂 (правда, в мене мала легенька, може це теж мало значення)

Лайфхак - покласти всередину цілий одноразовий пакет який потім викидається разом з вмістом. І таким чином горщик перетворюється на багаторазовий

Брала не тут, це посилання вам для інформації (як називається, як виглядає)

ссылка Одноразовый биоразлагаемый детский горшок TRON

Нравится Ответить
tvponomareva
Tetiana·Мама двоих (3 года, 20 лет)
стикер
Нравится Ответить
katarinka_z
Екатерина·Мама дочки (3 года)

У нас про садик есть, смотрит рассказывает но туда не особо хочет, желание отбили.

Нравится Ответить
anastasiya_bantsekina
Анастасия·Мама сына (3 года)

Про садик Быкова "Мой ребенок с удовольствием ходит в сад"

Или имеется ввиду для малыша книга?))

Нравится Ответить
ikler4ik
Alla·Мама дочки (4 года)

«Поцелуй в ладошке»

«Шусть і Шуня. Калюжка»

Нравится Ответить
sadalmelik27
Яна·Мама сына (4 года)
стикер
Нравится Ответить
sincerely_yours
olya_olya·Мама двоих (младенец)

Плюсую !

Нравится Ответить
prokofieva
Настя·Мама сына (3 года)

Про садик "Я сегодня иду в садик" очень клёвая

Нравится Ответить