Євгенія
lolaferry
Євгенія·Мама двоих (2 года, 4 года)
post image

Вітрянку нам принесла бабуся з роботи, от так) Співробітниця мала ніби алергію, а бабуся вітрянкою не хворіла. Перехворіли всі, і аж через місяць вилізло на синові ☹️

Ви в садочку повідомляли що вітрянка? Не знаю як де, наші вихователі не дуже цікавляться де дитина, якщо її не привели в садочок.

Комментарии

staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

Звичайно повідомте, якщо дитина відвідувала садок останні 3 тижні.

Нравится Ответить
helen2105
Елена·Мама троих детей

обязательно ! группу на карантин закрывают . P.s. воспитатели по факту не обязаны интересоваться где ребенок если он не в саду .

Нравится Ответить
mama_yashi2019
Марина·Мама сына (2 года)

Конечно сообщите.

Нравится Ответить
ylchik1512
·Мама дочки (2 года)

Группу должны на карантин закрыть. Обычно так делают.

Нравится Ответить