НЕ коротка історія моїх пологів!
Моя довгоочікувана вагітність 35 тижнів і 1 день.
В понеділок ввечері лягала спати і почав тягнути живіт,коли вставала то переставав. Думаю собі:"Напевно находилася сьогодні,а ще зробила генеральне прибирання на кухні,в ванній",поставила Вібуркол ( це була моя помилка,бо він розмякшує шийку матки) і лягла спати.😴😴😴
В 2 годині ночі сходила в туалет,коли лягла у ліжко,то почула,що відійшли води😮😯😦 сказати,що я була шокована- не сказати нічого. Руки,ноги трусяться підняла серед ночі всіх,хто був в хаті,навіть кіт був в шоці😁 і поїхали в пологовий.
3:00 год відкриття на 1 палець👆,залишили в палаті і сказали спати,бо мені знадобляться сили( яке там спати?! Я плакала,хвилювалася за малюка, і не знала що мене чекало попепеду!) Перейми почалися десь в 4:00 через 7-8 хвилин,слабкі. Дійсно можна було поспати😃.
6:00 год. відійшла частина пробки,води все ще відходили і перейми стали більш частішими і болючими.
8:00 год. майже повне відкриття 8 см, перейми часті і дуже болючі,але короткі,що не починалися потуги,тому вкололи Окситоцин. Родила, можна сказати, з однієї дуже сильної потуги, чесно кажучи самі роди дитини не такі вже і страшні,якби не перейми😔.
10:36год- найщасливіші години,у нас зявився Тимофійчик🙂.
Ще дві години полежала з малюком в родзалі і о 12:30 год.сама пішла в палату.
Емоції зашкалюють вже другий день!!!
Але про те,що я маю народити раніше доля посилала мені знаки- 33-34 тиждень лежала на збереженні "загроза передчасних пологів".
Сумки зібрала ще на 32 тижні, на 35 тижні купили коляску і ліжечко, ввечері перед пологами я вже хотіла ліжко в кімнаті ставити. Одним словом якась "чуйка" в мене була😆