Любовь
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

Діачата привіт, таке питання. Сину 6 м(вага 9200грам ), в нього не симетричні складки на ножках,звернулася до лікаря педіатра (підозра на дисплазію) направили до лікаря травматолога, в кого також була підозра які ще були признаки дисплазії? Я так хвилююся мені аж не добре.

Комментарии

engubanova
En Gubanova·Мама дочки (4 года)

Это вариант нормы

Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

Якщо сідничні складки неоднакові, то можливо. Варто перевірити. А якщо інші, то таке буває.. Але всеодно перестрахуватись варто, думаю.

Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

@lubov.a.mitko в моєї дитини на одній ніжці була 1 складка, а на іншій 2. Помітила в 3 місяці. Теж хвилювались, але ходили до хорошого педіатра і до ортопеда, то при огляді сказали, що все добре, то просто така особливість...)

Нравится Ответить
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

@staroksy93 у нас так само на одній дві а на іншій одна. дякую.

Нравится Ответить
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

@staroksy93 І у нас на нажках не однакові

Нравится Ответить
klav_ka
Екатерина·Мама сына (1 год)

Делать ренген уже, а вообще еще в 2мес нужно было узи сделать, теперь делайте ренген, найдите норм ортопеда и выполняйте все его рекомендации в случае чего

Нравится Ответить
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

Дякую)

Нравится Ответить
kseniana
Оксана·Мама четверых детей

Згодна. Нам в 2 міс теж казали, якщо до 6 міс не виправиться- ренген. Ми походили на масаж, а в 6міс пішли знову до ортопеда і все. Ок

Нравится Ответить
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

👍

Нравится Ответить
blondira
Ольга·Мама двоих (3 года, 6 лет)

У меньшего были не симетричны складки на ножках, сделали УЗД, все хорошо. Упражнение жабку очень хорошо выполнял

Нравится Ответить
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

@blondira бо просто не симетричні складки

Нравится Ответить
blondira
Ольга·Мама двоих (3 года, 6 лет)

@lubov.a.mitko это не показатель, сделайте УЗИ или рентген для успокоения.

Нравится Ответить
lubov.a.mitko
Любовь·Мама двоих (младенец)

@blondira дякую

Нравится Ответить