Моя дружина народжувала в 3 Пологовому, була дуже вражена, підходом Любов Миколаївной до пологів і до неї, відношення просто не передати словами ,, Чудове ,, дуже всім Раджу Мочалову Л.М. прекрасний Спеціаліст, Золота людина... Пологи пройшли добре, ніякого втручання, дуже спокійна атмосфера.
Рожала в 3 роддоме, в новом отделении , врач Мочалова Любовь Николаевна. Все прошло великолепно- была окружена вниманием, заботой.Врач супер, и весь персонал тоже очень хороший.
Я народжувала в 3 по домовленості Дядячко Ірина Миколаївна( вона 30 років тому мого чоловіка приймала ), дуже класна хоч і мало про неї пишуть але хороша ( в мене була тріщина то зашила і шви наклала росмоктуючі і коли вже на огляді була в себе в приватній то сказали дуже акуратно зроблено). Хотіли в нових палатах але (по факту були заповнені всі ) тому звичайні на 5 поверсі норм палати але кроваті не дуже зручні персонал теж непоганий але бувають різні кадри.Коли треба було підняти пакет до палати то платити прийшлося, і ще момент хотіли розвести на півтори тисячі за палату ,а вона безкоштовна.
Але пофіг , йдуть за лікарями .І педіатр там є така баба хамовита ( сусідку мою довго мурижила з випискою поки та 100 грн не дала ).
Я коли 3 дні на збереженні так сказати була, то надивилася, як бідні дівчата спочатку оформляються на поступлення, потім на 2 поверх гінекології в палату, де відпочивають дівчата на збереженні. А потім їх забирали народжувати на 4 здається. Коли ми питали чому їх до наС в палати, казали що в родових залах і так черги. Ті що по домовленості, то з комфортом на 1 поверсі
@m.dobrovolska55 бачила тих бідолах,аж бігти хотіла думала що таке і мені буде (кинуть і буду лежать )ще ж карантин був (мать його) не пускали нікого зате через місяць( можна було партнерам бути ,ох і зло взяло ж тоді)😡😡 ,але мене Дядечко розважала як могла в родовій не відходила взагалі , слухала мій бред ділилася рецептами Наполеона 😃 навіть відос записала як вже доставали малого ,а так вірю що атмосфера не з найкращих там .Мені було в приватній краще вести вагітність ніж заходити в стіни 3 підписувати обміннику (з порога конвой змій шшшш )
Я на 1 поверсі лиш була в день виписки на узі повела мій лікар да там конешно вау, чесно.
Я рожала в 3 роддоме!
И впечатления самые лучшие, никогда бы не подумала что это государственное учреждение!
Все на высшем уровне, платная палата, удобства и т.д.
Много слышала о Мочаловой и только хорошее.
Сама рожала у Манжулы Людмилы Васильевны, врач от Бога!
Поддерживаю каждое слово 👌💜
Если по договорённости то в 3 условия намного лучше чем в остальных (5 и 7 смотрели ещё, если я не запамятовала) и цена порядком выше на платную палату! Я была у другого врача и роды были идеальные , вот на сколько максимально можно представить позитив в этом сложном деле👌
Но это было до карантина , мы делали с мужем вместе , подменяла его мама на одну ночь и друзья приходили нас проседать и поздравить 💜 Мне там очень понравилось 🥰
Я❤️ Але народжувала в іншого Лікаря
Враження найкращі
Правда вде напевно закінчили ремонт і більше місця стало
Я народжувала у звичайному відділені і оновленому родзалі і потім була у сімейній палаті
Все по вищому ґатунку персонал супер лікар супер
@m.dobrovolska55, я приїхала з підписаною картою і в мене питали де я хочу народжувати в якому відділені, я сказала головне щоб лікар був хороший ну мене до хорошо і відправили сказали що звичайне відділення але дуже хороша бригада так і було ))
Здається 3 поверх
Фізіологія 2 відділення
Довгальов лікар
Ще одна знайома теж з ним народжувала по ДБ
@m.dobrovolska55, все залежить від дня на який припадуть пологи і на час) якщо будній день до 17:00 всі лікарі є у всіх відділеннях, після 17:00 і у вихідні чергові бригади