Ліана
rodephoto
Ліана·Мама сына (3 года), беременна (14 нед.)

Дівчата, доки пили фоліо?дехто каже всю банку, дехто до 12т і все. Ваші думки з цього приводу

Комментарии

l.viktoria
Вікторія·В ожидании первенца
стикер
Нравится Ответить
l.viktoria
Вікторія·В ожидании первенца
стикер
Нравится Ответить
rodephoto
Ліана·Мама сына (3 года), беременна (15 нед.)

Дякую, таки продовжую)

Нравится Ответить
l.viktoria
Вікторія·В ожидании первенца

Досі пью лікар не відміняла

Нравится Ответить
rodephoto
Ліана·Мама сына (3 года), беременна (14 нед.)

А що вона казала, чим добре далі продовжувати?

Нравится Ответить
l.viktoria
Вікторія·В ожидании первенца

@rodephoto, я не піднімала питання чи пити далі чи перестали бо не зустрічала такої інформації що фолієву кислоту пити до 12 тиждня.

Нравится Ответить
mari50
Мария ·В ожидании первенца

В мене не вистачає 2 таблетки до 12

То я просто перейду на інші вітаміни

Не буду купувати нову банку заради 2 таблеток

Нравится Ответить
asisiy
Асисяй·Мама троих детей

До 12 недели пила

Нравится Ответить