Вероніка
trveronika94
Вероніка·Мама двоих (младенец)
post image 1
post image 2

Нам 3 місяці🌸🌸🌸

Ми уже:

Посміхаємось багато,особливо як тільки проснулись ❤️

Говоримо «агу» ,гулим,буває пищим і кричим❤️

Добре реагуємо на іграшки❤️

Любимо гратись на коврику з висячими іграшками❤️

Тримаємо голівку вже гарно,але лінуємось ще 😅

А в основному радуєм батьків❤️❤️❤️

44

Комментарии

twins.mama
Caramel·Мама двоих (младенец)

Будьте здоровы❤️

Нравится Ответить
truskr
Катя·Мама сына (4 года), беременна (25 нед.)

Солодкі🥰🥰🥰

Нравится Ответить
jeni_v
Jeni Photo·Мама двоих (3 года, 7 лет)

Какие жопушки)

Нравится Ответить