Olena
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)
post image 1
post image 2

Дівчата, малий три дні температурив 38- 39,5. Сьогодні 4- й день, темпа пройшла, появилися якісь прищики на животі, це може бути алергія на нурофен або через те, що потів ( коли температурив вкривався своїм флісовим одіялом, не могли забрати починалася істерика🤦🏻‍♀️)? Чи щось серйозніше, можливо в когось схоже було?

Дякую🌹🌹🌹

1

Комментарии

trykozka05
Настя·Мама дочки (2 года)

Розеола

Нравится Ответить
sunnyda1992
Дарья·Мама дочки (1 год), беременна (5 нед.)

Розеолла конечно

Нравится Ответить
olyadik
Оля·Мама дочки (1 год)

Это розеола)

Лечить не нужно

Просто переждите и оно само пройдёт )

Нравится Ответить
mira.rdzv24
Марина·Мама двоих (младенец)

Похоже на розеолу

Нравится Ответить
janebu
Євгенія·Мама дочки (1 год)

Розеола буває дає і горло червоне

Але характерне висипання на 3-4 день високої температури, після якого вона різко падає

Не мазати, вже і лікувати більше не треба

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

Дякую🌹🌹🌹

Нравится Ответить
cantcore
Cantcore·Мама дочки-младенца

Розеола,самое безобидное

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

Дякую🌹

Нравится Ответить
kss123
Ксения·Мама сына (2 года)

Розеола

Нравится Ответить
kamboja
Татьяна·Мама дочки (5 лет)

Розеола, больше не лечите. Все пройдет

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

Дякую🌹🌹🌹

Нравится Ответить
elesha1403
Елена·Мама сына (2 года)

Это розеола 100%, может ещё подсыпать и через 3-4 дня все должно пройти

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

@elesha1403, дякую, якраз читаю...

Ми в перший день були в лікаря, він сказав, що горло запалене, ми його лікували і думали, що це горло дає таку темпу...

Нравится Ответить
elesha1403
Елена·Мама сына (2 года)

@k_is_s, ну при высокой температуре горло может автоматически быть красным у нас ещё была везикула на миндалине и наш педиатр так понял что это что-то вирусное и скорее всего розеола

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

@elesha1403, ого, в нас малий кричить як різаний на прийомах, тому не знаю чи він щось побачив🤪

Нравится Ответить
daffniska
Юльчик Буцан·Мама двоих (1 год, 2 года), ждёт третьего

Схоже на розеолу. Хворіли?

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

Ні...

Нравится Ответить
daffniska
Юльчик Буцан·Мама двоих (1 год, 2 года), ждёт третьего

@k_is_s У старшого таке було. Розеола не страшна. Через пару днів одужає

Нравится Ответить
k_is_s
Olena·Мама сына (2 года)

@daffniska, дякую🌹

Якщо це вона, то вона повинна ще проявитися по тілу?

Нравится Ответить