Kristi
kristi0502
Kristi·Мама дочки (1 год)

Дівчат, підкажіть, що маєте в аптечці, від ушибів, синяків,мала упала і так губу розбила страшно, чим користуєтесь в таких моментах

Комментарии

vishenka1991
Юлечка ·Мама дочки (3 года)

Траумель гель

Нравится Ответить
vishenka1991
Юлечка ·Мама дочки (3 года)

Губу не мазала , сама прошла

Нравится Ответить