Tanya
tanyatokova
Tanya·Мама сына (2 года)

Привіт) дівчатка таке питання . Переїжджаємо в нову квартиру , підскажіть на якому сайті можна замовити дрібниці для дому ?( По типу приборів на кухню, чай,кава, і тд)

Комментарии

bless1
Ника·Мама двоих (младенец)

Юск, Икеа, эпицентр,

Нравится Ответить
berezka4270
Мария·Мама дочки (4 года)
стикер
Нравится Ответить
ratnikova.lena
Лена ·Мама сына (3 года)

Икеа

Нравится Ответить