Мар’яна
stankevichmarianna
Мар’яна·Мама сына (1 год)
post image

У мене є одне питання, сприводу жінки, що загинула. І от воно мене мучає.

Де була її мама? От вона мамі каже я буду народжувати дома з бабою без медичної освіти. І мама така як скажеш доця!

Де свекруха? Навіть якщо вона була самою ненависною невісткою. То перспектива звалити все на її любимого сина, свекруху явно радувати не мала..

Чому ніхто не переконав? Чому ніхто не викликав швидку коли почались пологи? Чому ніхто не знайшов якусь кнопку?

1

Комментарии

mrs_di97
Диана·Мама сына-младенца

Була сестра, яка не викликала швидку, покм та стікала кров’ю. От це теж біда

Нравится Ответить
stankevichmarianna
Мар’яна·Мама сына (1 год)

Не тільки сестра ще й мама.

Нравится Ответить
iruntina
MissisI·Мама сына (1 год), беременна (16 нед.)

З нею була присутня мама, сестра, доула і акушерка. Хз чого раніше не били на сполох.

Нравится Ответить
stankevichmarianna
Мар’яна·Мама сына (1 год)

Офігеть.. там ціла толпа виходить була. І всі дивились як вона стікає кров’ю..

Нравится Ответить
bless1
Ника·Мама двоих (младенец)

А муж? Считаю его надо притянуть а соучастию в этом мракобесии

Нравится Ответить
stankevichmarianna
Мар’яна·Мама сына (1 год)

Або чоловік такий самий «особливий» або його мотиви взагалі не зрозумілі

Нравится Ответить
iruntina
MissisI·Мама сына (1 год), беременна (16 нед.)

@stankevichmarianna думаю він на рішення жінки не міг вплинути, це її вибір

Нравится Ответить
voloshka17
Людмила·Мама дочки-младенца

Тому що всім пофіг. Дитина потрібна тільки мамі а іншим щоб погратись коли мама все робить і дитя щасливе. А та мама крім дитині теж нікому не потрібна

Нравится Ответить
stankevichmarianna
Мар’яна·Мама сына (1 год)

Мені тяжко прийняти цей факт. Дитина завжди потрібна мамі. Тоді питання чому її мама не відреагувала? От моя б мама цього б не допустила. Як люба нормальна мама.

Нравится Ответить
voloshka17
Людмила·Мама дочки-младенца

@stankevichmarianna вона дала їй вибір. Вона ж доросла

Нравится Ответить
stankevichmarianna
Мар’яна·Мама сына (1 год)

@voloshka17, та ніби і так.. але це уже занадто певно.. от я просто не уявляю себе на місці мами. Твоя дочка народжує не пойми з ким, а тобі спокійно? Ти п’єш каву, дивишся фільм, чи працюєш?

Нравится Ответить