Анна
bodzyak
Анна·Мама дочки (3 года)

Девочки, может кто сталкивался с паховой грыжой у ребёнка, у девочки!! Что делали??

Комментарии

tetiyana
Tetiyana·Мама сына (2 года)

Оперировали в 1 год:( полосная операция

Нравится Ответить
bodzyak
Анна·Мама дочки (3 года)

Беспокоило ребёнка??

Нравится Ответить
tetiyana
Tetiyana·Мама сына (2 года)

@bodzyak ніби ні, але після того як перший раз вона вилізла, то на 5й день прооперували, бо сказали якщо защемить, то потрібно робити екстрену операцію, щоб не пішло відмирання тканин. За 5 днів вона 7 разів вилазила.. стоьомно її впихати було..вирішили не тягнути, всерівно тільки операційним шляхом ця проблема вирішується..

То через 2 тижні після операціїї ще на море полетіли😁

Нравится Ответить
bodzyak
Анна·Мама дочки (3 года)

@tetiyana спасибо

Нравится Ответить
ykki
ykki·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Операцию

Нравится Ответить
bodzyak
Анна·Мама дочки (3 года)

@ykki а у вас тоже паховая была, есть ещё пупочная?

Нравится Ответить
ykki
ykki·Мама двоих (1 год, 6 лет)

@bodzyak, ну конечно, в пупочной нет рядом яичника😁

Нравится Ответить
bodzyak
Анна·Мама дочки (3 года)

@ykki а нуда, извините, вся на нервах, жду врача уже 3 час

Нравится Ответить