Nata
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)
post image

Так!!!

Мене послухали й доця народилась іще цього тижня)

Жодного разу не пошкодувала, що народжувала тут, у пологовому на Червоному хуторі в Києві.

У мене була чудова чергова бригада.

О 1.00 ми приїхали в пологовий, о 3.09 у нас уже була донечка) Усі інші перейми я перебула вдома, бо вони були цілком терпимі)

39

Комментарии

sameta.one
Тетяна·Мама сына (1 год)

Вітаю!

Нравится Ответить
rozlyvan.anna
Анна·Мама дочки (10 лет), беременна (39 нед.)

Подскажите вы тест на ковид сдавали?

Нравится Ответить
rozlyvan.anna
Анна·Мама дочки (10 лет), беременна (39 нед.)

@nata_kot, так я о том же, я тоже когда подписала обменку, мне ничего не сказали, а сейчас ФБ девочки пишут что нужен тест, Спасибо вам за инфо

Нравится Ответить
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)

@rozlyvan.anna може, це якісь нововведення після Нового року... Я до них приїжджала ще в чт (народила з сб на нд), то перепитувала, лише ФГ чоловіка. Усе)

Нравится Ответить
ssv111
Снежана ·Мама сына-младенца

@nata_kot, все верно тест не нужен, только флюорография

Нравится Ответить
rozlyvan.anna
Анна·Мама дочки (10 лет), беременна (39 нед.)

Поздравляю 🥳

Нравится Ответить
ssv111
Снежана ·В ожидании первенца

Поздравляю! А кто роды принимал?

Нравится Ответить
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)

@ssv111 вітаю вас!!!

Нравится Ответить
ssv111
Снежана ·Мама сына-младенца

@nata_kot, спасибо! Тут. Конечно, уборщицы беспардонные! Приходят мыть полы в 5.30 ночи! Ну это нормально???? Видите ли им нужно успеть на электричку домой

Нравится Ответить
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)

@ssv111 да... Мене це теж підбішувало...

Нравится Ответить
lera_bosenko
Лера·Мама сына (9 лет), беременна (40 нед.)

Поздравляю 🥳 💜

Нравится Ответить
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)

Давайте й ви вже)

Нравится Ответить
riri_
Ірина·Мама дочки-младенца

🥳🎉🙌

Нравится Ответить
iruntina
MissisI·Мама сына (1 год), беременна (11 нед.)

Вітаю !!!! Яка ви молодець, таких великих дівчаток родити 😲 я пару разів перечитала , не повірила)))

Нравится Ответить
iryna.n
Ирина ·Мама дочки-младенца

Поздравляю 🥳

Нравится Ответить
mirvero12
Mirvero12·Мама сына (1 год), беременна (30 нед.)

Вітаю! Як раз на новий рік будете вдома... )😊

Нравится Ответить
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)

Так)) як я і мріяла) усі разом

Нравится Ответить
zhdu_chuda
Кристина·Мама двоих (4 года, 6 лет)

Вітаю вас! 😍

Нравится Ответить
nata_kot
Nata·Мама двоих (младенец)

Дякую!

Нравится Ответить