Nikol
nikol_smile
Nikol·Мама дочки-младенца

Який вітамін Д даєте своїм малятам? На водяній чи масляній основі?

Комментарии

menthaspicata
Анастасия·Мама сына (2 года)

Кроха Д3

Нравится Ответить
juliyagorishna
Юля·Мама дочки (1 год)

На маслянной. Кроха Д3

Нравится Ответить
olchikvin9
ozi·Мама сына-младенца

Вигантол

Нравится Ответить
kateryna_kyiv
Катерина·Мама дочки-младенца

На вігантол була погана реакція, змінили на аквадетрим (покапала 2 -3 рази, - запах анісу і на спиртовій не хотіла давати, але треба було підібрати той що підходить), також не підійшов.

А от Каліфорнія підходить👍

Нравится Ответить
noname046
Noname·Мама двоих (1 год, 3 года)
стикер
Нравится Ответить
nikol_smile
Nikol·Мама дочки-младенца

Термін придатності?

Нравится Ответить
noname046
Noname·Мама двоих (1 год, 3 года)
стикер
Нравится Ответить
tamilo4kaa

На масляной только .вигантог немцы👌все врачи его рекомендуют

Нравится Ответить
yu22liya
Юлия ·Мама дочки-младенца

На масляной

Нравится Ответить
mamzlatu
Татьяна Галюк·Мама дочки (2 года)

На Айхерб беру

Нравится Ответить
palanya
·Мама дочки-младенца

Аквадетрим

Нравится Ответить
foxcy83
foxcy·Мама дочки (1 год)

Масляной

Нравится Ответить
mama1801adelinki
𝓞𝓵𝓰𝓪·Мама дочки-младенца

Кроха д 3 с рождения даём

На масляной

Нравится Ответить