Маринка
marina.happy
Маринка·Мама сына (1 год)

Дівчатка, коли у вас пішли місячні після пологів. В мене ще нема. На гв. Паніку піднімать? Наче не вагітна, але все може будь)

Комментарии

gv_inga

Через 1.3 после родов. Это норма вполне.

Нравится Ответить
awenta
ИННА ЧОРНОУС ·Мама сына (2 года)

В 6 мес

Нравится Ответить
anastassiiaa
Анастасія·Мама дочки (1 год), беременна (39 нед.)

1,2 ,свернула гв и пошли

Нравится Ответить
daria.putsai
Дарья·Мама дочки (1 год)

У меня еще нету

Нравится Ответить
zinchenysh
Марiя·Мама сына (1 год)

В 1.4 пошли

Нравится Ответить
tanasavkiv88
Танюша·Мама дочки (1 год)

Через пол года ещё кормила

Нравится Ответить
irina_p05
Irina·Мама дочки (2 года)

Коли дитині було майже 1.3.

А, взагалі, можуть початися аж після завершення гв

Нравится Ответить
evgenia_gol
Evgenia·Мама сына (1 год)

У меня только после окончания ГВ начались. Ребенку было чуть больше года.

Нравится Ответить
elenaorel91
Елена·Мама двоих (1 год, 4 года)

Кормила до 1 и пару недель,перестала кормить и через месяц начались

Нравится Ответить
dam
Таня ·Мама дочки (3 года)

Через 2 місяці

Нравится Ответить
marina.happy
Маринка·Мама сына (1 год)

Я розумію що в кожного індивідуально, мене трохи їх відсутність лякає🤔

Нравится Ответить
dam
Таня ·Мама дочки (3 года)

@marina.happy, а ви були у лікаря ?

Нравится Ответить
marina.happy
Маринка·Мама сына (1 год)

@dam з цього приводу ні

Нравится Ответить