Дабл_мама
mama__sashi
Дабл_мама·Мама двоих (1 год, 4 года)

У старшого молочний зуб хитається вже 2 тиждень.Ну ми вже так чекаєм і чекаєм,але якось чи не задовго?🙄йти до стоматолога чи чекати,я пробувала але не хочу силу прикладати,рвати,бо боюсь зашкодити,хоча пам'ятаю мама мені всі висмикувала зуби молочні🤪

Комментарии

ninulia29
Нина·Мама дочки-младенца

Если обычный ещё не показался, то не нужно, сам выпадет, когда придёт время- там вроде корни рассасываются.

Нравится Ответить