Marina
marina_kuhar
Marina·Мама дочки (2 года)

Дівчата хелп🙏😉

Діткам нашого віку ...

Що обираєте на цю зиму ? Комбенізон суцільний чи роздільний ? Якій фірмі перевагу надаєте ? Та взуття яке більше довподоби ?!

Минулої зими у нас був комбез рейма 😍

Комментарии

mother13
Татьяна·Мама сына (2 года)

Раздельный Ленне

Нравится Ответить
vika12347
💐Viktoria💐·Мама сына (4 года), беременна (18 нед.)

Раздельный уже. В нем все равно комбинезон-штаны высокие.

Нравится Ответить