Oksana
oksanalustiuk
Oksana·Мама сына-младенца

Питання максимально дурне, але все ж таки, існують взагалі хтось із лікарів (педіатр) , хто б міг приїхати додому послухати і подивитись дитину у якої ковід? Перебігає хвороба нормально, без температури, але на ніс дихає, промываю, капаю, трохи капризный, хочу впевнетись що легені чисті...

Комментарии

lenky
Лена·Мама сына (3 года)
стикер
Нравится Ответить
lenky
Лена·Мама сына (3 года)
стикер
Нравится Ответить
oksanalustiuk
Oksana·Мама сына-младенца

@lenky дякую дуже! Зранку наберу!

Нравится Ответить
lenky
Лена·Мама сына (3 года)

@oksanalustiuk, очень надеюсь, что это правда 🤞

Нравится Ответить
momocados

Держитесь! А как вы?

Нравится Ответить
oksanalustiuk
Oksana·Мама сына-младенца

В цілому норм, чоловіку взагалі добре, я без сил, трохи ломки, трохи кашляю, пропав нюх і смак взагалі. Сын ніби норм, але капризный, ну і з носом не зрозуміло, чи йому важко дихати бо ніс закладає, пересушує, чи щось інше😩 капаю, промываю, а він і далі сопе... От і хочу щоб хтось послухав, тільки от хто??? (

Нравится Ответить
lenky
Лена·Мама сына (3 года)

Частные врачи выезжают на дом, где-то видела такую услугу, не могу вспомнить.

Нравится Ответить