Виктория
viktoriya72
Виктория ·Мама сына (3 года)

Доброго дня, в нас аденоїдит, проходимо курс лікування, соплі вилікували, а кашель і в ніс постійно говорить, чомусь залишився, скільки в нормі може бути кашель?

Комментарии

polivita

Добрий день. А чим лікували соплі? Ми ніяк не можемо їх подолати. Теж аденоїдіт.

Нравится Ответить
viktoriya72
Виктория ·Мама сына (3 года)

@polivita тільки соплі чи ще є якісь симптоми?

Нравится Ответить
polivita

@viktoriya72 6

Нравится Ответить
polivita

@viktoriya72 тільки соплі. Постійні соплі..

Нравится Ответить