Ольга
olivia7777
Ольга·Мама двоих (младенец)
post image

Я в шоці!!

Син вчора ввечері і вночі був з температурою 38.2. Збилась таки нурофеном, більше сипмтомів нема. Чоловік зводив до лікаря, горло, легені чисті, ніс також! Каже вірус! Який?Хз.На тест корони не відправила.

І мені цікаво, я одна вважаю що оце все по списку нафіг не нужне????

Антибіотик виписала типу якщо буде гірше.

Комментарии

staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)
стикер
Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

@olivia7777 так щоб "навєрніка" 😂😂 деякі мами навпаки люблять такі "простині". Типу, "о, зразу видно, шо лікар лікує, а не просто промивати носа і провітрювати хату")))

Нравится Ответить
olivia7777
Ольга·Мама двоих (младенец)

@staroksy93 нє, я не люблю дитину пічкати таким списком, воду і так багато п'є, зволожувач робить, вікно відкрите, та й зараз дитина виглядає повністю здоровою, ні темп більше не було, нічого не хвилює то надо було писати ото я не знаю)

Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

@olivia7777 я теж так само) лікуємося симптоматично і адекватно👍🏻

Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

Моїй дитині недавно шось схоже виписали) хоч прийшли на огляж з температурою і нежиттю. Так само цілий список, ще й сироп відхаркуючий був (типу, якщо немає кашлю, то зробимо, не проблема 😂🤦🏻‍♀️). З того всього я тільки промивала носа і збивала температуру. Все😄

Нравится Ответить
olivia7777
Ольга·Мама двоих (младенец)

Чи ми випадково не до одної і тої самої ходили)))

Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

@olivia7777 не знаю 😂 та їх багато таких є))) нє, бачу, що почерк інший😄

Нравится Ответить
pchelka_mayya
·Мама сына (1 год)

Нам помогли эти свечи

Тантум тоже хороший

Лисобакт не особо лечит

Остальное лишнее

Нравится Ответить
olivia7777
Ольга·Мама двоих (младенец)

В тому то і діло, що свічки ці виписують діткам до 3 років, тоді вони ще може й будуть мати якийсь ефект, а не пацану якому майже 6 пхати свічки в одне місце

Нравится Ответить
staroksy93
Оксана ·Мама дочки (4 года)

@olivia7777 навіть до 3 років свічки до 🍑🤣 препарат без доведеної ефективності. І інтерферон організм і так виробляє, тому вони у будь-якому разі зайві. І якщо після них комусь стало краще, то це не означає, що внаслідок них) може якраз в цей час оргпнізм просто сам почав справлятись з вірусом.

Нравится Ответить
momsmv
💖lyubov·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Бляя во врачи пошли😂 Она вам всё что знала назначила🤣🤦‍♀️. Обратитесь к другому врачу.

Нравится Ответить
olivia7777
Ольга·Мама двоих (младенец)

При чому це не перший раз цей самий список, ходимо до неї два рази в рік може,так чисто шоб легені послухала і горло глянула, дальше я вже сама дивлюсь шо приймати, але оці списки завжди однаково дибільні

Нравится Ответить
nastygal
Анастасия·Мама сына (4 года), беременна (1 нед.)

Единственный адекватный пункт - щедре пиття🤣

Нравится Ответить
maryanne_95
Мар'яна·Мама сына (2 года)

Якщо крім температури біль нічого не має, то не потрібно, лише збивайте температуру якщо вона більше 38,5.

Нравится Ответить