Инна
karasinka
Инна·Мама двоих (младенец)
post image 1
post image 2

Дівчата, є у когось вбудована витяжка (не телескопічна) над газовою плитою, так як на фото? Поділіться, будь ласка досвідом користування. У вас не підгорає фасад?

2

Комментарии

oljav
Ольга·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
karasinka
Инна·Мама двоих (младенец)

Це вам майстер сказав що треба підняти чи ви самі вирішили?

Нравится Ответить
oljav
Ольга·Мама дочки-младенца

@karasinka, они сами сказали что так надо. В интернете указано не менее 80 см

Нравится Ответить
karasinka
Инна·Мама двоих (младенец)

@luntsova @marishka123654 дякую за відповідь, тепер не страшно буде ставити, бо дуже хочеться щоб було не тільки практично, а ще й гарно 😍

Нравится Ответить
karasinka
Инна·Мама двоих (младенец)

@moreismylove, @anna___romanova В тому і справа, що для індукційних і електро їх можна використовувати, а для газових - типу не можна, але бачк що іноді люди і для газових роблять, але цікаво на практиці як воно.

Нравится Ответить
moreismylove
АБВГД·В ожидании первенца

Не знала этого... тогда не подскажу

Нравится Ответить
anna___romanova
Анна·В ожидании первенца

Ну, у нас над индукционной плитой, от жара приготовленных блюд ничего не пострадало

Нравится Ответить
marishka123654
Марина·Мама дочки-младенца

Не подгорает

Нравится Ответить
ab18
Анна Бойко·Мама сына (2 года)

Для газовой поверхности не подойдёт. Вытяжка будет плавиться

Нравится Ответить
karasinka
Инна·Мама двоих (младенец)

По словам майстра може підгоріти сам фасад, але якщо не варити холодець впродовж 4 годин і не забівати вимкнути плиту при виході з дому 🤣 - все має бути ок.

Нравится Ответить
luntsova
Виктория·Мама двоих (3 года, 4 года), ждёт третьего

Не подгорает

Нравится Ответить
moreismylove
АБВГД·В ожидании первенца

У меня, правда над электро плитой, но думаю, что разницы нет)

Работает отлично, ничего не подгорает))

Нравится Ответить