Ира
irazlata12
Ира·Мама дочки (1 год)

Дівчатка, можна тричі підряд, звичайно із відповідним проміжком часу (8 годин) давати Нурофен ? Чи краще чередувати з Ефералганом ?

Комментарии

alyonazubro
Alyona·Мама дочки (1 год)

Еферелган краще збиває температуру, нам більше він допоміг, ніж нурофен

Нравится Ответить
kira8612
Кира·Мама сына (1 год)

Можно, но для меня эффералган эффективнее

Нравится Ответить
viktoria214
Виктория·Мама дочки (1 год)

Да , можно

Нравится Ответить