Вікторія
mviktoriia
Вікторія·Мама дочки-младенца

Мами, якими іграшками граються ваші малечі в 3-4 місяці? Раніше мою малечу кладеш на килимок і вона там собі гралась, а зараз помічаю, що з часом їй стає нудно, тепер думаю, що таке купити, щоб вона гралась довгенько. Може будуть поради?

Комментарии

mamzlatu
Татьяна Галюк·Мама дочки (2 года)

Подобався розвиваючий коврик, центр Фішер прайс, мобіль,лабіринт пальчиковий, собачка Фішер прайс, гусиниця яка тріщить, проектор, і погримушки де-які

Нравится Ответить
kseniia0906
Ксения ·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
t3092075
Таня·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
t3092075
Таня·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
t3092075
Таня·Мама дочки-младенца

@v.va, с месяцев 3,5-4х

Нравится Ответить