марьяна
mar4ik92
марьяна·Мама сына (1 год)

Девочки, крик душі😭малиш уже досить довгий час години з 3-4 ночі просто різко починає кричати , вигнатися дугою, битися ногами, нічого його не заспокоює, він ніби і не просипається, але крик страшний, потом закімарить, і опять через пару хвилин. І так майже до ранку. У нас уже з чоловіком сил немає. Спочатку пробували заспокоїти, зараз уже злюсь на нього. Я вже ночі терпіти не можу.

Комментарии

imaksimus
Ирина·Мама сына (1 год)

У Макса такое было. Мы в шоке были два дня. Прошло само. Почитай про ночной террор.

Нравится Ответить
mar4ik92
марьяна·Мама сына (1 год)

Не схоже на нічний терор.

Нравится Ответить
mixonion
Юленька·Мама сына (2 года)

Зубы, Ночные терроры, пройдет. У всех такое в этом возрасте

Нравится Ответить
maryser
Марина·Мама сына (3 года)

Животик не болит?

Нравится Ответить
katerinaml
Катерина·Мама двоих (3 года, 23 года)

Зубы,уши ..

Нравится Ответить
katerinaml
Катерина·Мама двоих (3 года, 23 года)

Я бы дала нурофен

Нравится Ответить
mar4ik92
марьяна·Мама сына (1 год)

Лізуть у нас 16-20 зуби. Але щоб прям ось на днях вони будуть- то ще ні. Але смущає, що в один і той час.

Нравится Ответить
milkevich
Мила Коваленко ·Мама дочки (1 год)

Если исключены зубы, живот и другая возможная физ.боль, может это ночной террор? Может почитать о нем, похожее тут описывают иногда

Нравится Ответить
nataphyl4ik18
Наталия·Мама сына (1 год)

Може його щось хвилює, болить? Зверніться до невропатолога

Нравится Ответить