Yulya
yulialaky
Yulya·Мама сына (3 года)

Мами дівчаток 5-6 років!!!

HELP!!!

Допоможіть з ідеєю подарунку для дівчинки такого віку.

Енчантімалс,ЛОЛ,Принцеси Дісней вже є...

Може,щось новеньке з'явилось?

Підкиньте варіантів 🙏

Комментарии

iriskalana
Svetlana ·Мама дочки (5 лет)

Смарт-Часы )

Нравится Ответить
iriskalana
Svetlana ·Мама дочки (5 лет)

Или же наборы детских лаков/бижутерии....

Единорог Пупси со слаймами

Нравится Ответить
yulialaky
Yulya·Мама сына (3 года)

@iriskalana а що це за звір?

Нравится Ответить
iriskalana
Svetlana ·Мама дочки (5 лет)
стикер
Нравится Ответить
katrysya09
Катерина·Мама дочки (3 года)

Добрий день. Можу вам запропонувати як додатковий подарунок чашку для дівчинки, ручної роботи, можна намалювати улюбленого героя чи принцесу і т.д . В залежності що подобається дитині. Використовую якісні фарби, дорогу англійську порцеляну, яка не шкодить здоров'ю. Звертайтесь якщо зацікавить, буду рада допомогти.

ссылка

Нравится Ответить
katrysya09
Катерина·Мама дочки (3 года)
стикер
Нравится Ответить
katrysya09
Катерина·Мама дочки (3 года)
стикер
Нравится Ответить
yulialaky
Yulya·Мама сына (3 года)

@katrysya09 дуже гарно.

Я подумаю😉

Нравится Ответить