Аня
anna.kaskova
Аня·Мама дочки-младенца
post image

Эх, лето☺️

А какими кремами от солнца Вы мажете своих деток?

8

Комментарии

ohy5os
Ксения·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
waljona
Наталя·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
waljona
Наталя·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
waljona
Наталя·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
waljona
Наталя·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
phenomenal3
Tanita·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
waljona
Наталя·Мама дочки (1 год)

До 6м взагалі не радять, але сама знаю, як тяжко уникати сонця, а в нас доця ще й противник колясок. Максимально уникати сонця до 3 років. Ми на цей рік взяли Ля рош, там є молочко з 6м. А це обзори, колись собі, зберігала👇

Нравится Ответить
viktoriia_shymchuk
Шимчук Виктория·Мама сына (1 год)

В таком возрасте не мазала . Просто не гуляли когда активное солнце )

Нравится Ответить
miss_d

Ля рош

Нравится Ответить