Julia
juliapiatak
Julia·Мама дочки-младенца
post image

Всім хто народив у цьому році треба тільки зареєструватися 😇🧸❤️

5

Комментарии

nataliiia.kohanevych
Nataliia·Мама сына-младенца

Дякую😄

Нравится Ответить
juliapiatak
Julia·Мама дочки-младенца

Будь ласка🥰

Нравится Ответить
_mama_mi_
Любовь·Мама сына-младенца

Дякую🙏😘

Нравится Ответить
juliapiatak
Julia·Мама дочки-младенца

Буль ласка 😘

Нравится Ответить
sandrik894
Александра ·Мама дочки (1 год), беременна (37 нед.)

А если мы ещё в животике?)

Нравится Ответить
juliapiatak
Julia·Мама дочки-младенца

Не вийде, там треба номер акту уродзенія)

Нравится Ответить
sandrik894
Александра ·Мама дочки (1 год), беременна (37 нед.)

@piatakula98 спасибо) будем ждать 😘

Нравится Ответить