Zamira
zami_222
Zamira·В ожидании первенца

Девочкии ши де ду сун шевеленеш ца хаъло ,тонусан лечени лелоша ю со

Тонус йолдер ца хаъло те сун уьш? Или худу те и?стоит ли беспокоиться?

Комментарии

zami_222
Zamira·В ожидании первенца

Может такое бывает?может я зря волнуюсь бохш хоьттар ас)хуъчар ху ол те аьл

Йоккхитар ю аса узи тогда

Нравится Ответить
eli_na_urus

Дал мукълахь дикнаг хир ду❤, и узи якхитан хил елар ас аьл хьайн дагахь бал хил бол хум ма де❤

Нравится Ответить
eli_na_urus

Ишт хум сайн хилч со сразу узи якхит йоьд

Нравится Ответить
zami_222
Zamira·В ожидании первенца

Три тня назад яккхна узи )шадег дик дар )но по другому поводу якхнам яр и то время яр сун шевеленеш

Нравится Ответить
eli_na_urus

@zami_222 Юха якхита, хьай са парг1ат дер ду хьа

Нравится Ответить
zami_222
Zamira·В ожидании первенца

@elina_urus, им ду

Нравится Ответить