Natalia
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)
post image

Супер мами! 👩🏻‍💻

Похваліть свої кухонні машини 👩🏻‍🍳

Я в пошуках надійної помічниці, яка допоможе:

- замісити тісто

- зробити смузі

- вижати сік

- натерти/нашинкувати овочі

- ідеально якщо з м‘ясорубкою (хоча рідко використовуємо)

Внепланово накрився наш помічник.

Хоча чоловік не розгубився, та все ж шукаємо заміну! 😁

5

Лучший комментарий

irennna
Ирина·Мама дочки (4 года)
стикер
Нравится Ответить
darina0218
Darina·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить

Комментарии

darina0218
Darina·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить
zakatova.i
Ирина·Мама сына (2 года)

Braun k700. 12 лет. Может и устала чуть чуть, но эту модель до сих пор выпускают и она лучшая

2 соковыжималки

Миксер

Шейкер.

Терка

Кубиков только нет

Нравится Ответить
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)

Ого, вік вражає) я тільки зараз дозріла до такого агрегата. Карантин став каталізатором 😁

Дякую!

Нравится Ответить
lilyusya
Liliia·Мама сына (3 года)

Kenwood prospero, у меня уже лет 5, очень довольна 🙂 пользуюсь регулярно тёркой, миксером, мясорубкой, делаю тесто

Нравится Ответить
lilyusya
Liliia·Мама сына (3 года)

@natalia_91 треба в інструкції читати, я не ризикую ☺️

Нравится Ответить
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)

@lilyusya, а к-подібна насадка для тіста металева чи пластик?

Нравится Ответить
lilyusya
Liliia·Мама сына (3 года)

@natalia_91 металева, і крюк для замісу металевий

Нравится Ответить
lenkus1203
Лєна·Мама дочки (3 года)

У мене Kenwood multi one, уже три роки, витримує все! Там і шинковка ( крупна, мілка тертка, деруни і товсті тонкі слайси, ) і соковижималка , під цитрус і звичайна з ситечком і центрифугою, м'ясорубка, блендер чаша, подрібнювач, тістоміс буквою К, крюк, і вінчик.... Чоловік подарував як народила малу, бо знає що я здвинута на тему кулінарії) мега задоволена!

Нравится Ответить
ilchenkoyuzefa
Юзефа·Мама сына (2 года)

В мене теж такий👍

Нравится Ответить
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)

Дякую за відгук. Модель 326?

Дивилась мультівани, це один з варіантів)

Нравится Ответить
irennna
Ирина·Мама дочки (4 года)
стикер
Нравится Ответить
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)

Крутяк! Теж безпровідна машина 😁

В мене ще захист від бризків 😂

Нравится Ответить
irennna
Ирина·Мама дочки (4 года)

@natalia_91 😃

Нравится Ответить
nasamasa
мария·Мама двоих (8 лет, 13 лет)

Смотря на какую сумму рассчитываете. У меня Kenwood

Нравится Ответить
missisjulia1216
Юля ·Мама двоих (3 года, 10 лет)

Кенвуд в последнее время не оправдывает свою цену и популярность . Всё больше плохих отзывов встречаю

Нравится Ответить
nasamasa
мария·Мама двоих (8 лет, 13 лет)

@natalia_91, на рахунок просперо, не знаю . В мене cooking chef , в подруги Kenwood chef . То все Ок . Знаю , що зараз, якщо щось трапляється с гарантійний термін , то машину не ремонтують , а заміняють на нову . Так само як у Smeg .

Нравится Ответить
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)

@nasamasa, це круто! Дякую за інформацію 😊

Нравится Ответить
missisjulia1216
Юля ·Мама двоих (3 года, 10 лет)

Посмотрите кухонные машины гемлюкс. Цена/качество отличное

Нравится Ответить
missisjulia1216
Юля ·Мама двоих (3 года, 10 лет)

@natalia_91 да

Нравится Ответить
natalia_91
Natalia·Мама двоих (младенец)

@missisjulia1216, дякую ;)

Нравится Ответить
missisjulia1216
Юля ·Мама двоих (3 года, 10 лет)

@natalia_91 я и на кафе буду брать эту машину. Ничем не уступает Кенвуд

Нравится Ответить