olichkaaaaa
olhaboiko2303
olichkaaaaa·Мама дочки (2 года)
post image

А поговорити? 👋

Спробувала пасочку три шоколада з горішками , але розумію, що зовсім не на мій смак , для мене здається , що найкраще творожна пасочка на вершках з ізюмом , вона виходить дуже ніжна. А в цій перебиває весь смак 🥵

Робити творожні пасочки? Яка найбільше подобається 🤗

1

Комментарии

ishtar

Орехи на себя очень оттягивают вкус. Особенно арахис. Можно сказать, что ими можно испортить всё дело. Вы заварную делали со сливками?

Нравится Ответить
olhaboiko2303
olichkaaaaa·Мама дочки (2 года)

Так , робила 🥰Сама смачна для мене залишається вона

Нравится Ответить
ishtar

@olhaboiko2303 вот заварная со сливками - ммммм, а орехи в ней лишние

Нравится Ответить