НАТАЛЬЯ
natali4ka32
НАТАЛЬЯ·Мама двоих (2 года, 11 лет)

АД!!! Порекомендуйте засоби для дітей.

Комментарии

ud9406
Юлия·Мама дочки-младенца

Липикар АР+ бальзам

Я очень довольна

Для рош фирма - они дорогие, но мне нравиться и помогает

Нравится Ответить
nastya_y
Anastasia·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
natliya111999
Наталия·Мама сына (1 год)

Шо вас цікавить?)

Нравится Ответить
natali4ka32
НАТАЛЬЯ·Мама двоих (2 года, 11 лет)

Дивилася на Биодерма, адерма та топікрем

Нравится Ответить
lena_69
Elena·Мама дочки (2 года)
стикер
Нравится Ответить
natali4ka32
НАТАЛЬЯ·Мама двоих (2 года, 11 лет)

Дякую. Бо так багато їх є, а на що звернути увагу не знаю

Нравится Ответить
lena_69
Elena·Мама дочки (2 года)

@natali4ka32, топикрем ещё хороший. Нам понравился этот

Нравится Ответить