sharipova.
amishka21
sharipova.·Мама дочки (1 год), беременна (38 нед.)

девочки ,извините за вопрос

хьал вахь то1ченахь гай чохь цхьа г1овг1 хуьл са цхьа тамшин и ху ду те?

дооо метеоризм мух хуьл цхьа ишт но ям яц сун и

Комментарии

sss-192
ssss·В ожидании первенца

Сом сай хуа лаз яьлча ишта хил деза моьтш 1аш хуьл)))

Нравится Ответить
sss-192
ssss·В ожидании первенца

Девочки, вы в какой роддом собираетесь? Советш ло первый раз йоьдш чунн

Нравится Ответить