Елеонора (Еля😉)
eleonorashanatin18
Елеонора (Еля😉)·Мама дочки-младенца

Дівчатка, порекомендуйте будь ласка візажиста і перукаря на Жк Софія)

Треба макіяж і зачіска на свято) бажано, щоб дівчата працювала разом і можна було зробити образ в 4 руки, бо по окремо часу не маю робити( треба швидко і гарно)

Дякую)

Комментарии

victoria_motrich
Виктория·Мама сына-младенца
стикер
Нравится Ответить
kristi9763

Здравствуйте) есть вариант, пишу лс

Нравится Ответить