Анастасія
samets_anastasiya
Анастасія·Мама сына (2 года), беременна (15 нед.)

Дівчатка вчора була на узі✨

Нам 12 тижнів♥️

Низько опущена плацента(

Хто з цим стикався?лікар сказав більше відпочивати,поки без активного статевого життя і без нервів...😔з ліків назначення не було...крім ношпи і вібурколу при потребі(

Це дуже небезпечно?

4

Комментарии

viso
Kote ·Мама дочки (1 год)

Так само було до 23 неділі. Лікар казав, що це нормально, часто таке у кого друга вагітність.

Нравится Ответить
annet1907
Аня·Мама сына-младенца

Ещё поднимется

Нравится Ответить
samets_anastasiya
Анастасія·Мама сына (2 года), беременна (15 нед.)

Дуже дякую)заспокоїли)за першим малюком такого не було😔

Нравится Ответить
samets_anastasiya
Анастасія·Мама сына (2 года), беременна (15 нед.)
стикер
Нравится Ответить
happy0408
Уляна·Мама дочки-младенца

Все буде добре. Також була опущена, але потім піднялась. Важке не піднімала, секс - табу.

Нравится Ответить
_mamdarinka_
Юлия·Мама дочки-младенца

У меня к 16 неделям поднялась..не переживайте, это у многих

Нравится Ответить
annakosinova
Анна Косинова·Мама сына (1 год)

Поднимется к 18-20 неделе,малышик подрастёт .

Только секс категорически нельзя и поднимать тяжёлое, в общем беречь себя!

Нравится Ответить
chekurdaalina
Аліна·Мама двоих (1 год, 6 лет)

У меня было, потом стала на место

Нравится Ответить
kuku.123
·Мама сына (3 года)

Тоже низко была, поднялась потом

Нравится Ответить
iren09
Ирина·Мама сына (2 года)

У меня было. Рекомендации те же. Не переживайте)

Нравится Ответить
liiiindo
Влада·В ожидании первенца

На вашем сроке нет)))

Поднимется♥️

Нравится Ответить