Мariia
mariiamatsiuk79
Мariia·Мама троих детей

Привіт мамусі)))підкажіть будь ласка, хто вже робив паспорт для свого малюка, який розмір фото має бути, і які документи просять подавати

3

Комментарии

olgakosmyna1
Льоля·Мама двоих (младенец)

Переклад повного свідоцтва про народження, має бути перекладеним присяжним перекладачем (+оригінал). Якщо чоловік подаватиме документи на паспорт без вас, то має бути нотаріально завірений дозвіл від вас. Фото чоловік віддав і маленькі, і велике 10*15. На фото був ротик трохи відкритий, у консульстві сказали, що якщо у дитини немає зубів то ротик може бути трошки відкритий.

Нравится Ответить
mariiamatsiuk79
Мariia·Мама троих детей

Дякую)

Нравится Ответить
valievaanastasia98
Anastasiia Kupriianets·Мама сына (1 год)

Размер фото 10х15(обычное альбомное фото,не маленькое как на документы), zupełny akt urodzenia и справка о том,что ребенок гражданин Украины,её на месте сразу выдают

Нравится Ответить
olia_113
Оля·Мама сына-младенца

@valievaanastasia98, а скільки часу чекали на паспорт?

Нравится Ответить
valievaanastasia98
Anastasiia Kupriianets·Мама сына (1 год)

@olia_113 ми 11 листопада подали документи, 19 листопада він був готовий (так написано в ньому)але на сайті тільки в січні змінився статус,на те що він вже в консульстві...

Нравится Ответить
olia_113
Оля·Мама сына-младенца

@valievaanastasia98, зрозуміла) ну ок) дякую

Будем подавати, побачим

Нравится Ответить