Линда
l_linda
Линда·Мама дочки-младенца

Вааа са йо1 сан хал д1адуьшите да берш 😭😭😭наб йохш ю,д1а ц юж,уже как час пытаюсь ее уложит🙄

Комментарии

iman.0852
Иман·Мама сына-младенца

Отучи ее

Нравится Ответить
iman.0852
Иман·Мама сына-младенца

Я своего оставляю в кроватке )Ловзи,ловзи велх волло)и все 🤣🤣

Нравится Ответить
marhavezieva04
Марха·Мама сына (1 год)

Сайнаг кроватки чу ма виллана сразу д1а вуьжа, вуьшта юххехь вижо йоьлча со елчи ца вуьжа ц1а яхача цигехь ца хуьла кроватка

Нравится Ответить
imaraum
زوجة عمر·Мама сына-младенца, беременна (20 нед.)

Она плачет или просто играется?

Нравится Ответить
l_linda
Линда·Мама дочки-младенца

Ноет,но когда достаю из люльки сразу б1аьргш хьекх бо наб йохш

Нравится Ответить
imaraum
زوجة عمر·Мама сына-младенца, беременна (20 нед.)

@l_linda ааа

Сайниг аган чу вуьлш вац

Шен наб еъч маьнги т1аьхь керчш д1а ца вуьжш и хум лел до,ас тергал ца веш 1ад вуьт,в итоге д1а наб кхет))

Нравится Ответить
elipkhanova
Asya·Мама дочки (1 год)

Та же проблема 😭

Нравится Ответить