Світуня
svitynia0608
Світуня·Мама сына (1 год)

❗❗❗🆘

Блііін, малий так кашляє уві сні ((((😭

Що робити?

Можливо є якийсь сироп?

До лікаря в понеділок...

Комментарии

katerinapegik
катя·Мама двоих (3 года, 8 лет), ждёт третьего

Сегодня до обеда рабочий день

Нравится Ответить
my_emmy
Ольга Паршакова·Мама двоих (младенец)

Какой кашель? Опишите его

Нравится Ответить
happy_mamochka
Светлана·Мама двоих (младенец)

На вихідних точно має бути черговий лікар)

Нравится Ответить
vasilyevna
Татьяна·Мама сына (3 года)

Поить увлажнять слизистую

Нравится Ответить
kuliniana
Яна·Мама троих детей

Подушку повыше, увлажнитель, антигистаминное

Нравится Ответить
roy.oksana
Оксана·Мама сына (1 год)

Пиття тепле, ношпу, голову на подушку. Кашляє чому? Захворів? Чи от так просто закашлявся?

Нравится Ответить
pinokolada
Елена·Мама двоих (1 год, 5 лет)

Ношпа плюс антигистаминное

Нравится Ответить
svitynia0608
Світуня·Мама сына (1 год)

@roy.oksana тиждень тому була температура,горло...Уже все пройшло,і почав кашляти (прям гавкати)

Нравится Ответить
roy.oksana
Оксана·Мама сына (1 год)

@svitynia0608, дайте ношпу і антигістаміне обов’язково. На кашлюк не схоже? Наберіть може завтра педіатра Вашого, бо такий кашель може довести не до доброго.

Нравится Ответить
alinka8527
Алька ·Мама дочки (2 года)

Больше питья теплого... А,так лучше врача...

Нравится Ответить
happyjul
Юлия·Мама дочки (3 года)

Завтра працюють. Підніміть голову на подушку, зволожте ніс. Дайте води.

Нравится Ответить