Леся Трегуб
trehub_lesia
Леся Трегуб·Мама дочки (1 год)
post image

Відлучення від постушки🤔 поділіться досвідом, як у ваших діток це проходило, чи бистро дитина прийняла це?

.

У нас сьогодні перший день без постушки, вдень трохи згадала, поспала недовго на денному сні, на ніч заснула без проблем, цікаво як буде завтра

3

Комментарии

karina.kuba
Карина Галкина·Мама дочки (1 год)

Я просто её потеряла на улице( на самом деле положила в квартире в вазу, и нашла на 3 день только, случайно). Просто пришлось уснуть без соски, потому, что ее типо потеряли. И все. 3 дня плакала перед сном, а потом все ок

Нравится Ответить
trehub_lesia
Леся Трегуб·Мама дочки (1 год)

В нас схожа ситуація, я забула її вдома, ми приїхали до батьків в друге місто, постушки немає, вирішила що це знак, йде 2-ий день, поки не споминала

Нравится Ответить
innabeh28
Инна·Мама двоих (младенец)

Смокче,жити без сось не може(((

По слухаю

Нравится Ответить
nikka11111
Никуля·Мама сына (2 года)

Так швидко

За один день

Забрали просто різко трохи поплакал і не просив навіть але ми менші були десь в 1,4 забрали

Нравится Ответить
trehub_lesia
Леся Трегуб·Мама дочки (1 год)

Я десь в 1.3 пробувала відлучити, у нас тоді собака зіла постушку, реально зіла 😄 але почали прорізатись глазні зубки і я купила нову😔

Нравится Ответить
nikka11111
Никуля·Мама сына (2 года)

@kovalchuk.lesya4, все добре буде)головне настрой)

Нравится Ответить
yulechka.k
Юлия ·Мама сына (1 год), беременна (5 нед.)

У нас сам отказался в год

Нравится Ответить
trehub_lesia
Леся Трегуб·Мама дочки (1 год)

Часто чую що дітки самі відмовляються, у нас впринципі вона може без неї, але звикла лягати спати і смоктать сосю

Нравится Ответить
thatalice
Алиса·Мама дочки (1 год)

Извините, не в тему.. а какой длины волосики в годик были?)

Нравится Ответить
trehub_lesia
Леся Трегуб·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
trehub_lesia
Леся Трегуб·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить