Алёна
alonava
Алёна·Мама сына (2 года), беременна (32 нед.)

Девчульки, от малого заразилась. Подскажите чем лечили горло, и ломоту в теле??! Та фигово что кошмар

Комментарии

antoalinka92
Alina H·Мама сына-младенца

Куркума з медом по 1 ч.л змішати в смоктати, ромашка хлорофіліптом полоскати, ісла моос. Багато теплого пиття , легка їжа

Нравится Ответить
iryna.yasna
Ірина·Мама сына (3 года), беременна (36 нед.)

Горло полоскати теплим розчином солі, пити теплу заварену аптечну ромашку, бризкати хлорофіліптом.

Нравится Ответить
tysialapysia31996
Наталя·В ожидании первенца

Лисобакт,много пить жидкости....

Нравится Ответить