Ольга
olyaromanyk1
Ольга·Мама дочки-младенца

Дівчата таке питання. Нам місяць. Педіатр виписав Аквадетрим, даю вже третій день. Помітила що дитина якась сонлива стала. В конось таке було?

Комментарии

momsmv
💖lyubov·Мама двоих (младенец)

Пьем с трех недель. Изменений нет.

Нравится Ответить
olgadrevinskaya
Оля·Мама дочки-младенца

Даю второй месяц, все хорошо

Нравится Ответить
immamama
Inna Inna ·Мама сына-младенца

Обычно наоборот от него )) может детка на погоду спит?)

Нравится Ответить
olyaromanyk1
Ольга·Мама дочки-младенца

Я вже також подумала може просто збіг. Погода сьогодні хмарна

Нравится Ответить
valeriya.oskolkova
Валерия·Мама сына-младенца

Не замечала )))

Нравится Ответить