Юлія БІЛИК
julietta88
Юлія БІЛИК·Мама дочки (3 года)

Девочки, никто случайно не продает зимний сдельный комбез на девочку 4-5 лет???..

Комментарии

anastasiasolomahina
Анастасия Соломахина·Мама дочки (3 года)
стикер
Нравится Ответить
anastasiasolomahina
Анастасия Соломахина·Мама дочки (3 года)

@julietta88 800

Нравится Ответить
julietta88
Юлія БІЛИК·Мама дочки (3 года)

@anastasiasolomahina дякую! Якщо можна, напишіть будь ласка, яка тканина, наповнювач і заміри 110 і 116 розміру. дуже дякую!

Нравится Ответить
anastasiasolomahina
Анастасия Соломахина·Мама дочки (3 года)
стикер
Нравится Ответить
anastasiasolomahina
Анастасия Соломахина·Мама дочки (3 года)
стикер
Нравится Ответить