Мар‘яна
miryan342a
Мар‘яна·Мама сына-младенца

5 місяців дитині.,який прикорм давати?

Краще домашні каші чи купляти в аптеках?

Комментарии

aksenia2000
Аксения·Мама сына-младенца

Начинала прикорм по схеме Мама зануда. Посмотрите в интернете если интересно

Нравится Ответить
stavitskaya_a
Альона·Мама дочки-младенца

Я давала покупні безмолочні каші хіпп, гречану, потім кукурудзяну, потім рисову, спочатку по чайній ложечці і зараз даю вже по столлвій ложці, каші смачні, дитина з першого разу почала їсти з апетитом їх, тож можете спробувати

Нравится Ответить
natashka22
Наташа·Мама сына-младенца, беременна (11 нед.)

Если ребёнок на ШВ то давайте магазинские

Нравится Ответить
le.shantal
Лёля ·Мама троих детей

Ни-ка-ко-го

Нравится Ответить
aksenia2000
Аксения·Мама сына-младенца

Устаревшее мнение) Уже даже ВОЗ внесли изменения и утвердили,что необходимо вводить прикорм в 5 месяцев

Нравится Ответить
le.shantal
Лёля ·Мама троих детей

@aksenia2000 покажите

Нравится Ответить
aksenia2000
Аксения·Мама сына-младенца

@le.shantal, почитайте в интернете если интересно

Нравится Ответить