Наталія
terentiyknatasha
Наталія·Мама сына (1 год)

Привіт.Матусі,поділіться списком медикаментів які обов'язково мають бути в аптечці вашого малюка.Дякую.

Комментарии

terentiyknatasha
Наталія·Мама сына (1 год)

Дякую.))

Нравится Ответить
irinka707
Ирина·Мама дочки (2 года), беременна (37 нед.)

Вообще стараюсь не покупать про запас, чтоб не притягивать болячки)

Ну а так всегда есть Нурофен, Судокрем, Псилобальзам, Траумель, капли в уши, капли в нос, Алерзин, пакетик Смекты.

Нравится Ответить