Маша
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Дівчата привіт. Підкажіть будь-ласка чи можна змішати смєсі? Іменно порошки.Просто ми спочатку були на малютці 2,але ми на ній погано поправляємось,а потім ми взяли малишку смєсь, поправляємось слава Богу добре бо навіть по руках чути.Просто я сьогодні взяла малишку знову,а чоловікові не встигла сказати,а він знову взяв малютку 2.

І вот не хочеться і переводити її бо поравляються погано і незнаю чи можна змішати,чи не пошкодить?🙄🤔

1

Комментарии

mandrichka
юлія·Мама двоих (младенец)

Є спеціальні смєсідля набору маси

Порадьтесь з педіатром

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Та вже слава Богу внормувалось і ми поправляємось) Їмо Малишку

Нравится Ответить
semka1405
Альона Канєвська ·Мама сына (1 год)

Я еще в безмолочные каши добавляла, или уже как на обычные перешли что бы сытнее было. И если честно не вижу ничего страшного если дадите смесь , детки ж ее кушали, реакции не было, но это я так думаю)

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Я просто ще боюся за їхні животи, як сприймуть

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

@bessmertnaya_k @valeruleru @svetlanka_8888 @lyalyatsatsa @lolaa2017 Дякую дівчатка за поради 😘

Нравится Ответить
lolaa2017
Ekaterina05122017·Мама дочки (1 год)

Ой, я пару раз так грешила, но мы были гораздо старше. Лучше не надо. Возможно оставьте её на потом. Дадите отдельно приемом когда малыши подрастут.

Нравится Ответить
gv_inga

Сдайте ту что не нужна. Не ду3, что модно их мешать.

Нравится Ответить
svetlanka_8888
Светлана·Мама двоих (1 год, 2 года)

Я бы смешала, вам той пачки на 1 день, ничего страшного не случится.

Нравится Ответить
valeruleru
Валерия Якубова·Мама двоих (младенец)

Ну, так давайте малыш, а малютку не открывайте, в конце концов, она не великие тыщи стоит.

Нравится Ответить
sachenko_k
happy_mama·Мама сына-младенца

Нельзя

Нравится Ответить