Юлия
yuliia89
Юлия ·Мама дочки-младенца
post image

Это про нас 😜😜😜

40

Комментарии

mama_darina2819
Дарина·Мама сына-младенца

Я подстригаю когда он спит

Нравится Ответить
ekaterina-rojj
Екатерина·Мама сына (7 лет), беременна (15 нед.)

Аналогично было, пока были маленькие...

Нравится Ответить
tka4enkolena
❤️Алёнка_Артёмка❤️·Мама сына-младенца

О да ну точно про нас))

Нравится Ответить
shyshyavd

Ох, у нас был период нужно было сесть на ее ноги чтоб подстрич 😱.

А сейчас мне говорит " не нужно, ты делаешь больно. Папа, подстреги мне ногти"

Нравится Ответить
katya-89
Катя·Мама дочки-младенца

Я включаю какой-то мультик, она залипает, а я себе стригу быстренько)

Нравится Ответить
crew_cut
Екатерина·Мама дочки-младенца

Я до сих пор стригу когда она спит- иначе ни как

Нравится Ответить
innamrkvska
Інна·Мама сына-младенца

Ох наш не кричить

Зате я готова кричати

Як він крутиться 🤦🏻‍♀️

Таке вже шило

Нравится Ответить
yuliia89
Юлия ·Мама дочки-младенца

Нас слышат все))) Я вся мокрая пока проделываю эту процедуру))

Нравится Ответить
innamrkvska
Інна·Мама сына-младенца

@yuliia89, в нас мовчки викручується і старається забрати в мене ножниці

В ідеалі це тато тримає- мама обрізає)

А ще вони в нього так скоро ростуть

Що така горе-мать як я не завжди встигає вчасно іх підрізати

І дитя себе царапає іноді🤦🏻‍♀️

Нравится Ответить