Маша
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Дівчата допоможіть!!!!

У мене малі дуже сильно зайшлися від ранку заспокояти неможу😭😭😭 Весь час плачуть,вигинаються як на коліки,але животи нас не болять точно...Не їдять бо неможуть і успокоятись і зловити соску,щоб поїсти я вже шприцом заливала!!!Я вже таблетки як завжди дала,що ми приймаємо від неврології...Вони хочуть спати і не заснуть бо їх випинає,вони типу задихаються від того що зайшлись...Вони вже сил немають,але ще кричать,випинаються і воду п'ють бо їх сильно сушить

Комментарии

gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Поки не получається професійні робити то по трошки сама роблю, а щоб нам троїм їздити кожний день тоже накладно і незнати скільки захотять,щоб додому приїжали...і каляска наша тройна накрилась...😕

Нравится Ответить
daraxaosa
Надежда Малеванная·Мама двоих (2 года, 5 лет)

А как же вы без коляски то с ними тремя сразу?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

@daraxaosa та двох поки в одну каляску,а один в кенгуру

Нравится Ответить
daraxaosa
Надежда Малеванная·Мама двоих (2 года, 5 лет)

Как у вас дела?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

@daraxaosa МРТ робили тільки близнюкам.У нас була підозра на оклюзійну гідроцефалію,але вона не підтвердилась слава Богу,але у нас кісти в голові, великий внутрішньо черепний тиск, але не настільки,щоб критично.Сказали,що можливий розвиток ДЦП,але теж ще не факт так, як по доношеності нам 4,5 міс. Сказали потрібно дивитися по їхньому розвитку,треба,щоб вони твердо стояли на ножках бо у нас конкретна неврологія, масажі робити і обов'язково,щоб навчилися ходити

Нравится Ответить
daraxaosa
Надежда Малеванная·Мама двоих (2 года, 5 лет)

@gordienko.mari95 дай бог чтоб все получилось и все диагнозы сняли. Вы массажи делаете или не получается?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

@daraxaosa та роблю, щось получається бо всеодно їм потрібно

Нравится Ответить
panda
panda·Мама дочки (3 года)

Як у вас справи?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Ми в лікарні

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Костя взагалі в реанімації...Зайшлися близнюки настільки,що температура дуже висока була і виламувало їх сильно...Ледве втихомирили😔Зараз слава Богу все набагато краще,але в понеділок нас в Запоріжжя знову відправляють

Нравится Ответить
lolaa2017
Ekaterina05122017·Мама дочки (1 год)

Я бы дала нурофен, если что-то болит, то боль снимит.

Нравится Ответить
lady_inna
Инна·Мама двоих (младенец)

Может зубы?

Нравится Ответить
monigurtskaya
Моника·Мама дочки-младенца

Возможно перевозбуждение? Пересмотрите режим дня, если ребенка не уложить во время, может быть беда, а если это повторяется вновь и вновь то это накопленная усталость. Ну это как один из вариантов.

Нравится Ответить
potselueva.alinka
Алина·Мама дочки (1 год)

У меня похожая картина была сегодня с 02.30 ночи. Это был ужас, но в итоге ближе к утру устала и вырубилось. Может погода?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Я вже незнаю..всьо може бутм

Нравится Ответить
potselueva.alinka
Алина·Мама дочки (1 год)

@gordienko.mari95 вызывай педиатра

Нравится Ответить
panddo4ka
Алена·Мама дочки-младенца

У моей похожая картина утром была.

Правда она не выгибалась. Орала лёжа на спине, успокаивалась только на руках. Покормить пытались полтора часа. Все время кричала. Съела 60 г , пока моя мама держала ее на руках. Потом еле уложили спать. Поспала и проснулась нормально уже. Съела всю порцию

Нравится Ответить
panda
panda·Мама дочки (3 года)

Які таблетки ви їм дали?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

@panda, а цитрамон дати можна бо аналгіну немає

Нравится Ответить
panda
panda·Мама дочки (3 года)

@gordienko.mari95, не знаю, я давала аналгін

Можете спазмалгон

Нравится Ответить
del_1579095619_zelenska

@gordienko.mari95 парацетамол (Панадол) или ибупрофен (Нурофен) только!! Позвоните в скорую.

Нравится Ответить
varenuy-look
Файна Цяця ·Мама дочки-младенца

Старший не мог что-то им дать? Например в воду чего-то налить,а вы смесь сделали 🤷

Нравится Ответить
mamazlatki
Света·Мама дочки (3 года)

@gordienko.mari95 ви ввели прикорм?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

@mamazlatki, я ще післявчора ввела по трошки,але вони себе добре вели і нічого їм не було

Нравится Ответить
mamazlatki
Света·Мама дочки (3 года)

@gordienko.mari95 як ходять в туалет? Я пам'таю у моєї були закрепи і від цього дуже плакала, саме як ввели прикорм

Нравится Ответить
varenuy-look
Файна Цяця ·Мама дочки-младенца

У всех троих одновременно 🙄

Может покормили чем 🤷

Прикорм ввели?

Смесь свежая?

Воду не меняли?

Нравится Ответить
podlisnakludmila
Людмила Цапенко·Мама дочки (1 год)

Врачу звоните !!

Нравится Ответить
ira_86
Ира·Мама двоих (1 год, 8 лет)

Зубы? Болит что? Не жарко им?

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Та нє не жарко,незнаю шо з ними

Нравится Ответить