Анастасия
asya_berezhok
Анастасия·Мама дочки-младенца

Мамочки Софиевской Борщаговки, где гуляете с малышами? Кто ходит в лес? Отзовитесь 😁

Комментарии

d.r.
Дарья·Мама дочки-младенца

Всё прошлое лето в лесу гуляла. На коляску сетку натягиивала. 🙏 Ни одного клеща не встречала

Нравится Ответить
o.bukata95
Олена·Мама дочки-младенца

Раніше ходили в ліс, але зараз ні..кліщів дуууже багато

Нравится Ответить
asya_berezhok
Анастасия·Мама дочки-младенца

А где гуляете?)

Нравится Ответить
o.bukata95
Олена·Мама дочки-младенца

@a_berezhnaya Гуляємо по ЖК, в нас фонтанчик,можна трішки посидіти..ідемо в сусідні ЖК, кожного дня по різному))але в зимку і ранньою весною було в лісі дуже класно.

Нравится Ответить