Маша
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей
post image

Дорогі матусі!!!!Щиро вітаємо Вас усіх з цим прекрасним днем!!!Ми усі знаємо,як не легко бути мамою бо це важкий труд,але на жаль ми всі так само і знаємо,що і матір'ю буває стати не легко...Тому бажаємо,щоб ті хто дуже сильно хоче стати мамою бажання збудеться,майбутнім матерям хто чекає на дитинку чи першу чи не першу легких родів і в подальшому здоров'я діточкам і терпіння,а нам матерям також терпіння,любові,наснаги і в подальшому менших нервів бо дітки ростуть і потім буде нам сюрприз невістки-зяті 😜😜😜

20

Комментарии

e.ekatnrina
Екатерина·Мама сына-младенца

И вас с праздником!!! Здоровья Вашим крохам!!!🌹🌹🌹

Нравится Ответить
gordienko.mari95
Маша·Мама троих детей

Дякую дуже))

Нравится Ответить
potselueva.alinka
Алина·Мама дочки (1 год)

Спасибо большое за поздравление. Взаимно))

Нравится Ответить