Ната
sonata888
Ната ·Мама двоих (младенец)

Який вітамін Д3 ви даєте своїм немовлятам і чи бувають побічні реакції .Нам 1 місяць ,неможу оприділитися що купляти

Комментарии

ulianaa
Uliana Chvalova ·Мама дочки-младенца

На просторах інтернету можна знайти багато інформації, що вітамін д3 на масляній основі засвоюється набагато краще.

Я також давала своїй малечі аквадетрим, але в неї протертий затилок не зменшувався.

Потім по рекомендаціям блогера купила на IHerb baby d3 і я бачу результат 👍

Нравится Ответить
biryukovamama
Жанна·Мама сына (3 года)
стикер
Нравится Ответить
biryukovamama
Жанна·Мама сына (3 года)
стикер
Нравится Ответить
ylchik1512
·Мама дочки-младенца

На масляной основе лучше. Мы давали кроха д3

Нравится Ответить
filippova.helga
Ольга·Мама двоих (младенец)

Нам лікар виписала аквадетрим. Допиваємо баночку, все ок.

Нравится Ответить
enotbilbo
Вероника·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
nastya_kis
Настя·Мама дочки-младенца

Ми замовляли на Iherb, від тих, що продаються у нас, донька була дуже неспокійна і вередували. Кажуть , в наших є алкоголь, тому подивіться натуральний на iHerb

Нравится Ответить