Ежевика
ezevika_1988
Ежевика ·Мама дочки (1 год)

Девочки хелп срочно

Подскажите может кто знает хорошого Ортодонт детского на Подольский районе буду очень блогодарна )))))

Комментарии

taune
Taya·Мама двоих (2 года, 12 лет)

На Куреневке есть наш ортодонт мы брекеты поставили Ирина Котлив.

Нравится Ответить
saintola
Олеся·Мама дочки-младенца

Марченко Екатерина Александровна. Она супер! И дети ее обожают!)

Нравится Ответить
ezevika_1988
Ежевика ·Мама дочки (1 год)

Спасибо большое

Нравится Ответить
katya__tykh
Катя Тихонова·Мама сына-младенца

На оболоні є хороша ортодонт - Трофимчук Вікторія Романівна. Клініка Віліда. Сама в неї лікування проходила, і багато до неї діток записано. Тому впевнено раджу ) tel:+380504950600

Нравится Ответить
vika_vika_sh
Вікторія·Мама сына (1 год)

Ми теж свого часу шукали на Подолі. Але не знайшли і поїхали на Оболонь в дитячу стоматологію Mom's. Там хороші лікарі

Нравится Ответить
ezevika_1988
Ежевика ·Мама дочки (1 год)

Спасибо сейчас посмотрю

Нравится Ответить
roslik.mariya1995
Мария ·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
ezevika_1988
Ежевика ·Мама дочки (1 год)

Спасибо большое ,но мне нужен ортодонт по зубам в не ортопед

Нравится Ответить
roslik.mariya1995
Мария ·Мама дочки (1 год)

@ezevika_1988, ох блин ,не то прочитала )))извините 🙈слепая

Нравится Ответить
ezevika_1988
Ежевика ·Мама дочки (1 год)

@roslik.mariya1995 нечего но всеровно спасибо

Нравится Ответить